SIPRAL a.s.

0 pozic Sledovat
SIPRAL a.s. logo
SIPRAL a.s.
Sipral je česká společnost zajišťující komplexní dodávku obvodových plášťů budov ze skla a lehkých kovů v mnoha evropských zemích. Základní DNA Sipralu je kreativita našich kolegů a vstřícné přátelské pracovní prostředí. Vedle finančního ohodnocení, je odměnou naší práci realizace překrásných budov v Londýně, Paříži, Praze nebo Kodani.

Každý projekt je jedinečný, každý projekt je výzvou.......

Společnost Sipral vznikla v roce 1991 a od samotného počátku se věnuje progresivním stavebním technologiím. V současnosti má společnost přibližně 250 zaměstnanců.

Asi u 80 % zakázek hledáme nová technická řešení či technologické postupy. Vaše práce bude rozmanitá a umožní Vám získání nových znalostí a zkušeností.

Víme, že obor naší činnosti je specifický. Pečlivou péči proto věnujeme adaptaci a zaškolení nových zaměstnanců. 

Máte-li pochybnosti o svých zkušenostech, nebojte se, pomohou Vám kolegové v týmu.

Hledáme zaměstnance jak pro administrativní i technicky odbornou práci vykonávanou v sídle společnosti v Praze, tak zaměstnance vykonávající profese: operátor výroby, operátor skladu, operátor CNC pro naše výrobně logistické centrum v Jirnech.

Navštivte naše firemní webové stránky.

Obor firmy

Stavebnictví a reality, Strojírenství

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Zahrada Zaměstnanecké akcie

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od SIPRAL a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor výroby / zámečník.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Cenový referent / kalkulant stavebních zakázek s angličtinou.