ŠKODA DIGITAL s.r.o.

14 pozic Sledovat
ŠKODA DIGITAL s.r.o. logo
ŠKODA DIGITAL s.r.o.
Jsme centrum skupiny Škoda Group pro vývoj digitálních technologií. V našem 100 členném týmu vyvíjíme software a hardware, který dělá tramvaje, vlaky a metra chytřejšími a autonomními. Pracujeme na produktech, které budou utvářet hromadnou dopravu budoucnosti, pojďte do toho s námi.

KDO JSME:

Škoda Digital vznikla v roce 2019 za účelem vývoje inovativních digitálních technologií pro hromadnou dopravu. Jsme parta vývojářů z Ostravy, Prahy, Plzně a Zlína, odkud vyvíjíme software a hardware pro vlaky, metra i tramvaje, které najdeš na kolejích napříč Evropou. Vývoj si řídíme od A do Z, spolupracujeme s univerzitami a baví nás práce s hmatatelnými výsledky. Při prvních implementacích nového produktu tak vyrážíme i na vozidlo, kde produkt testujeme a oživujeme.

NA ČEM DĚLÁME:

 • Autonomní systémy 
  • Do roku 2027 budeme v Plzni testovat autonomní tramvaj, již nyní pilotujeme náš antikolizní systém ve finském Tampere a dodáváme systém automatického řízení vlaku pro Lotyšské dráhy.

 • Prediktivní diagnostika (PREMIS)
  • Vyvíjíme online diagnostický systém, který umí na základě aktuálního technického stavu vozidla předpovídat potřebu výměny konkrétního dílu nebo ohlásit fakt, že se dosáhlo kritického opotřebení součástky.
 • Řídící systémy (TCMS)
  • Vyvíjíme a implementujeme řídící systémy, které zabezpečují a koordinují provoz všech systému ve vozidle od řízení pohonu po otevírání dveří toalety.
 • Multimediální systémy (MACS)
  • MACS zajištují komfort a bezpečnost cestujících, patří sem informační systém, kamerový systém, audio systém a mnoho dalšího. V kontextu vývoje autonomní tramvaje se zabýváme možnostmi, jak při absenci řidiče řešit mimořádné situace ve vozidle/na trati.

PROČ K NÁM:

 • Kombinujeme výhod menší firmy a koncernu, máme za sebou totiž skupinu ŠKODA Group a PPF, což nám dává stabilitu a možnost značných investic do vývoje.
 • Máme multioborové týmy, kromě vývojářů u nás najdeš matematiky i fyziky, Tvá práce bude pestrá a rozmanitá.
 • Produkty vyvíjíme v menších týmech, kde neztrácíte přehled o celku jako takovém, víte, na čem pracujete a proč.
 • Vývojáři u nás mají volnost a důvěru,  je na Tobě, zda preferuješ práci z domu, začínáš brzy ráno nebo si věci raději doděláš po večerech, důležité jsou výsledky.

Pokud se chcete dozvědět víc o autonomních technologiích, mrkněte na podcast s naším kolegou Standou z pražského týmu:
Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Hardware & Firmware, IT Bezpečnost, Strojové učení, Technologie, Umělá inteligence, Výroba a průmysl, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Osobní koučink Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada
U nás se domluvíte jazyky
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
čeština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Náš tým

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od ŠKODA DIGITAL s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Product Cyber Security Manager (m/f/d) 👮‍♀️👨‍💻.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Head Of Back Office (m/f/d) 📎 📝👩‍💼.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Embedded System Developer pro Škoda Digital🚊.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Plánovač/ka výroby a logistiky do Škoda Digital🚊.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Manufacturing Engineer 👨🛠📋.