ŠKODA EKOVA

1 pozice Sledovat
ŠKODA EKOVA logo
ŠKODA EKOVA
ŠKODA EKOVA je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF a provádí opravy, modernizace a výrobu elektrických prostředků veřejné dopravy: tramvají, příměstských vlakových jednotek. Našimi pravidly jsou vysoká kvalita a maximální efektivita. Díky téměř stoleté tradici, jedinečnému know-how a vlastnímu týmu špičkových pracovníků jsme vyhledávaným partnerem doma i v zahraničí – dopravní prostředky, které prošly „rukama“ dělníků, techniků a konstruktérů společnosti Škoda Ekova, jezdí kromě České republiky v Německu, Skandinávii či v USA i v dalších zemích celého světa. Škoda Ekova je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.

Udržujeme města v pohybu. Naší vizí je být stabilním dodavatelem inteligentních řešení pro veřejnou dopravu uznávaným na národní i mezinárodní úrovní.

Škoda Ekova provádí ve vysoké kvalitě opravy, modernizace a výrobu elektrických prostředků veřejné dopravy: tramvají, příměstských vlakových jednotek. Díky téměř stoleté tradici, jedinečnému know-how a vlastnímu týmu špičkových pracovníků je vyhledávaným partnerem doma i v zahraničí – dopravní prostředky, které prošly „rukama“ dělníků, techniků a konstruktérů společnosti Škoda Ekova, jezdí kromě České republiky v Německu, Skandinávii, Rusku či v USA i v dalších zemích celého světa.

c2a8fe3d2f9375d63505dd786746db9b.jpg

Práce ve Škoda Ekova vás bude bavit!

Hledáme kolegy do vývoje i výroby.

 • kromě fixní mzdy vyplácíme také mimořádné odměny, pololetní odměny a odměny z fondu vedoucího
 • každý měsíc dáváme 1 500 Kč jako bonus za docházku
 • po zkušební době přispíváme na penzijní/životní připojištění
 • díky pracovní době 7,5 hodin denně (nezapočítáváme do ní přestávku) máte v přepočtu ročně skoro 17 volných dnů navíc
 • užijete si 5 týdnů dovolené
 • při nemoci můžete využít 2+2 dny sick days
 • budete se podílet na vývoji jedinečných produktů
 • najíte se v naší závodní kantýně, obědy dotujeme 50 %
 • pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání – v odborné přípravě i výuce jazyků
 • přispějeme Vám na penzijní, nebo životní pojištění
 • aktivní odpočinek podporujeme kartou Multisport, nebo poukázkami v hodnotě 1 400 Kč
 • setkáváme se i po práci na celofiremních společenských akcích

32d4f761bfe675c18803764b52f1065e.jpg

Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Kariérní růst Multisport karta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma

Novinky od ŠKODA EKOVA

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Provozní elektrikář (údržba).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zámečník pro Škoda Ekova 🔧🚋.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zámečník (na stanoviště LEPENÍ) pro Škoda Ekova 🔧🧴🚋.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mistr výroby pro Škodovku – baví Vás elektro a chcete se posunout dál? Výrazně jsme navýšili mzdu, máme zkrácenou pracovní dobu a připravili jsme pro Vás spoustu benefitů 💯.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik pro Škoda Ekova – hledáme schopné a spolehlivé lidi – proto jsme výrazně navýšili mzdu, máme zkrácenou pracovní dobu a připravili jsme pro Vás spoustu benefitů. Vhodné i pro absolventy 🎓.