ŠKODA ELECTRIC

7 pozic Sledovat
ŠKODA ELECTRIC logo
ŠKODA ELECTRIC
ŠKODA ELECTRIC je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Areál Škody Electric se nachází v Plzeňský Doudlevcích a v jeho rámci probíhá vývoj a výroba trolejbusů a autobusů a technologií s nimi spjatých. Téměř čtvrtina zaměstnanců tohoto závodu Škoda Group se věnuje technickému vývoji, projektování a konstrukci. Hlavním směrem jsou ekologicky čisté pohony prostředků hromadné dopravy tedy elektřina a CO2. Škoda Elektric je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.

Patříme do skupiny Škoda Group.

Svojí činností navazujeme na stošedesátiletou tradici Škodových závodů. Jsme stabilní, silná a zkušená evropská společnosti, která garantuje kvalitu, spolehlivost a dlouhodobou spolupráci.  Od roku 2018 jsme členem skupiny PPF, která podporuje investice do inovací a pokročilých technologií.

Sídlíme v Plzni v Doudlevcích, kde najdete nově zrekonstruovaný a poměrně rozlehlý výrobní areál. Výrobu a sklady máme rozmístěné ve třech velkých budovách. Je nás téměř 900 a táhneme za jeden provaz. Z toho máme více než 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Naše produkty jsou kompletně vyvíjeny u nás a to od fáze konceptu, přes architekturu, volbu vhodných technologií, až po uvedení produktu do provozu včetně komplexního zajištění servisu a údržby. Výsledky své práce tak máte možnost vidět na vlastní oči.


Naším hlavním zákazníkem je naše mateřská společnost Škoda Transportation, pro kterou vyvíjíme a vyrábíme elektrické pohony a trakční motory.  Pyšníme se 60% zastoupením na celosvětovém trhu.

Obchodujeme s dopravními podniky po celém světě. 


Inovace, strojírenská kvalita a důraz na udržitelnost

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Vývoj vlastních produktů, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Firemní kantýna Firemní školka Kariérní růst Multisport karta Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Novinky od ŠKODA ELECTRIC

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Executive Assistant.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Servisní technik do Prahy - nástupní bonus 50 000 Kč 🚎.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér trakčních motorů - vhodné pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales Controller.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Inženýr kvality.