ŠKODA PARS

12 pozic Sledovat
ŠKODA PARS logo
ŠKODA PARS
ŠKODA PARS je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Škoda Pars působí v oblasti dopravních technologií už více než 70 let a od roku 2008 je součástí rodiny Škoda Group. Její specialitou je modernizace a renovace kolejových vozidel. Našim klientům nabízíme technicky a ekonomicky zajímavá řešení, která vedou ke zvyšování efektivity, bezpečnosti a komfortu cestování po železnici a městskou hromadnou dopravou. Se svými více než 700 zaměstnanci je Škoda Pars jedním z největších zaměstnavatelů v Šumperském regionu. Škoda Pars je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.


Škoda Pars působí v oblasti dopravních technologií už více než 70 let a od roku 2008 je součástí rodiny Škoda Group. Její specialitou je modernizace a renovace kolejových vozidel. Našim klientům nabízíme technicky a ekonomicky zajímavá řešení, která vedou ke zvyšování efektivity, bezpečnosti a komfortu cestování po železnici a městskou hromadnou dopravou. Se svými více než 700 zaměstnanci je Škoda Pars jedním z největších zaměstnavatelů v Šumperském regionu. 

Škoda Pars je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě. 

Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Naše pracovní příležitosti

Jak to u nás vypadá

Novinky od ŠKODA PARS

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Systémový inženýr IT a Informatik pro práci v IS IBM Maximo a iS Axapta.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mistr / ová zkušebny - elektro.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik/čka kolejových vozidel 🚊 1 směna, náborový příspěvek 50 000 nebo 80 000 Kč a balíček nadstandardních Škodováckých benefitů 💙 .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kooperant/ka - skvělá příležitost ve Škoda Pars 🎯.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Instalatér/ka, Šumperk - jistota dlouhodobé férové spolupráce, náborový příspěvek a balíček nadstandardních Škodováckých benefitů 💙.