ŠKODA TRANSPORTATION

10 pozic Sledovat
ŠKODA TRANSPORTATION logo
ŠKODA TRANSPORTATION
Je přímým pokračovatelem strojírenských závodů založených v roce 1859 hrabětem Valdštejnem. ŠKODA TRANSPORTATION je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Je jedním z nevýznamnějších zaměstnavatelů v Plzeňském kraji a její výrobní areál tvoří výraznou průmyslovou dominantu plzeňského Jižního předměstí. V rámci závodu probíhá především výroba, kompletace a zkoušení hotových souprav a vozů kolejových vozidel. Zajímavostí je několik set metrů dlouhá, plně vybavená zkušební kolej umístěná v areálu, která umožňuje provádět řadu pokročilých testů přímo na místě. Škoda Transportation je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již sto šedesát let. Dnes se společnost Škoda Transportation soustředí na vozidla pro městskou hromadnou dopravu a železnici.

Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun.

Škoda Transportation v současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku. Jednotlivé projekty řeší vedle mateřské společnosti Škoda Transportation několik dceřiných společností nebo společných podniků působících vedle České republiky i v Německu , Finsku, Rusku nebo Maďarsku. 

BENEFITY ŠKODA Transportation

JDEME DOPŘEDU!

  • Jsme týmoví hráči a evropská špička! Vlastní know-how, vývoj, výzkum i výroba napříč dopravním spektrem, to je Škodovka. Naši zaměstnanci jsou špičkoví odborníci v oblastech vývoje, bezpečnosti, kybernetiky, konstrukce, designu i v dalších oborech. Ročně věnujeme vývoji a výzkumu stovky milionů korun!

c40b1f7d1f47cbbfa37195b2ff5308d1.jpg

PRÁCE I VOLNÝ ČAS!

  • Co vám nabídneme kromě výplaty? Všichni máme pět týdnů dovolené, dva „sick days“ a na výběr Multisport kartu, nebo Edenred poukázky. Přispíváme na stravování, rozdělujeme lístky na sportovní a kulturní akce. Zaběhnout půlmaraton? Pořádáme vlastní a škodováci běží zdarma! A je toho mnohem víc.

329e05ba61b5afddd9542327c9d51a3a.jpg


POSUŇ SE S NÁMI DOPŘEDU!

  • U nás není rozvoj jen fráze! Pravidelná profesní školení, jazykové kurzy i možnost účastnit se veletrhů a akcí je součástí naší práce. Pracujeme s moderními technologiemi, roboty, automaty, 3D tiskem i virtuální realitou. Posuň své dovednosti a znalosti dopředu ve skupině Škoda Transportation!
829e64e0e8eebb783ff8802a34d93601.jpg

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od ŠKODA TRANSPORTATION

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér kabelových svazků pro Škodovku - podílej se na vývoji kolejových vozidel pro nejvýznamnějšího zaměstnavatele v Plzni - jistota zaměstnání, skvělá parta, pohodová atmosféra a spousta benefitů 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér / ka - mechanická konstrukce.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér / ka - elektrická konstrukce.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik / čka - montáže.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik / čka - zkušebna.