ŠKODA VAGONKA

2 pozice Sledovat
ŠKODA VAGONKA logo
ŠKODA VAGONKA
ŠKODA VAGONKA je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel založené dne 12. 12. 1900 firmou Staudinger Waggonfabrik A.G. ve Studénce. V posledních letech prošel areál rozsáhlou rekonstrukcí při, které bylo postaveno mimo jiné i největší portálové obráběcí centrum v Evropě a nová lakovna. Nové výrobní kapacity přinesly i navýšení počtu pracovních míst, a to téměř o 500. V současnosti se zde vyrábí vagony a vlaky pro ČR i řadu evropských států. Škoda Vagonka je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.

Škoda Vagonka je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel založené dne 12. 12. 1900 firmou Staudinger Waggonfabrik A.G. ve Studénce. V posledních letech prošel areál rozsáhlou rekonstrukcí, při které bylo postaveno mimo jiné i největší portálové obráběcí centrum v Evropě a nová lakovna. Nové výrobní kapacity přinesly i navýšení počtu pracovních míst, a to téměř o 500. V současnosti se zde vyrábí vagony a vlaky pro ČR i řadu evropských států. 

Škoda Vagonka je součástí Škoda Group, která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě. Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Příspěvek na penzijní spoření Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od ŠKODA VAGONKA

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Truhlář do Škoda Vagonka - férovost a jistota u špičky ve svém oboru - šance pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik do Škoda Vagonka 🚌 Nástupní plat od 40 000 Kč 💰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zkušební technik (elektro) do Škoda Vagonka 🚃 Šance pro absolventy 📢 Nástupní plat od 45 000 Kč 💰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Lakýrník ve Škodovce - náborový příspěvek 100 000 Kč 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Svářeč v ochranné atmosféře pro Škodovku 🔥.