ŠKODA VAGONKA a.s.

0 pozic Sledovat
ŠKODA VAGONKA a.s. logo
ŠKODA VAGONKA a.s.
Škoda Vagonka je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel založené dne 12. 12. 1900 firmou Staudinger Waggonfabrik A.G. ve Studénce.

Škoda Vagonka je tedy přímým pokračovatelem výrobního programu orientovaném na produkty v oblasti elektrických jednotek pro příměstskou dopravu, motorových souprav, lehkých regionálních vozidel a osobních přípojných vozů.

Společnost, s ohledem na své další záměry, i nadále zaměřuje pozornost na zachování a posilování klíčových způsobilostí. Zejména pak v oblasti vývoje kolejových vozidel tak, aby bylo možno posílit inovační schopnosti a dosáhnout rozšíření výrobkového portfolia. Také oblasti nákupu subdodávek a materiálu je věnována nemalá pozornost. 

Škoda Vagonka prosazuje principy spolupráce založené na kvalitě dodávek a respektování požadavků vycházejících od zákazníků. I ostatní oblasti – výrobní technologie, investice, informační technologie, personální politika a zkušebnictví – vnímá vedení společnosti jako velice důležité pro celkový rozvoj podniku.

V současné době má Vagonka 536 kmenových zaměstnanců. Z původních 346 zaměstnanců Vagonky, kteří v roce 2001 přešli do Ostravy, jich 50 ve firmě pracuje do současnosti.
V rámci projektu „Nová Vagonka“ dochází k navýšení výrobních prostorů v nichž naleznou uplatnění další dvě stovky nových vagonářů.

Dnes je Škoda Vagonka součástí skupiny Škoda Transportation. 


42594836adb2aca9aa41f7968cf8372e.jpg

Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Příspěvek na penzijní spoření Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od ŠKODA VAGONKA a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Svářeč v ochranné atmosféře pro Škodovku 🔥.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Lakýrník ve Škodovce - náborový příspěvek 100 000 Kč 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik do Škoda Vagonka 🚌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zkušební technik (elektro) do Škodovky 🚃 - šance pro absolventy 📢.