Skupina ÚJV

0 pozic Sledovat
Skupina ÚJV logo
Skupina ÚJV
Už více než 65 let zajišťujeme projektové, inženýrské a vědecko-výzkumné práce v oblasti energetiky (nejen jaderné), průmyslu a nukleární medicíny. Pracujeme s pokročilou technologickou infrastrukturou, některá naše zařízení jsou zcela unikátní. Jako člen prestižních mezinárodních institucí jsme zapojeni do řady evropských i celosvětových projektů. Skupina ÚJV zahrnuje mateřskou společnost ÚJV Řež, a. s., a tři její 100% vlastněné dceřiné společnosti. Skupina ÚJV je členem Skupiny ČEZ.

Několik desetiletí jsme známým a respektovaným členem několika desítek světových profesních a výzkumných institucí. Ve Skupině ÚJV probíhá intenzivní mezinárodní spolupráce na evropské i celosvětové úrovni. Zapojujeme se do mnoha mezinárodních projektů, zejména v oblasti zvyšování bezpečnosti a životnosti provozovaných jaderných bloků, vyvíjených konceptů jaderných zařízení, včetně malých a středních reaktorů, nebo zpracování a ukládání radioaktivních odpadů. Jsme českým lídrem pro využití vodíku v energetice a dopravě, věnujeme se i dalším aktivitám pro podporu OZE. Jsme největším výrobcem a dodavatelem radiofarmak pro oblast pozitronové emisní tomografie v ČR, vedeme vlastní výzkum a vývoj přípravků pro nukleární medicínu. 

Naše pracoviště často disponují unikátním zařízením. Některá z nich jsou jedinečná nejen v rámci ČR, ale i střední Evropy.

Jsme silný a důvěryhodný zaměstnavatel, lidé jsou to, co tvoří naši společnost. Tak, jako disponujeme unikátními technologiemi, pracují u nás také špičkoví odborníci a profesionálové. 

Tam, kde je to možné, snažíme se potřebám a zájmům našich zaměstnancům vyjít vstříc. U nás nenajdete open space, nemusíte se bát dress kódu. Při práci si naši kolegové často dokončují studium nebo si úvazky přizpůsobují svým zájmům a dalším aktivitám. Tam, kde je to možné, pracují kolegové z domova. Výjimkou není spolupráce na dohodu při studiu nebo naopak delší volno, třeba z důvodu cestování. 

Skupina ÚJV má pracoviště rozmístěna v několika lokalitách po celé České republice. Největší část Skupiny ÚJV sídlí v Řeži u Prahy, v krásném údolí Vltavy,  vedle vlakové a autobusové stanice i cyklostezky . Do práce v Řeži pohodlně a ekologicky dojedete cca za 20 minut vlakem z centra Prahy, můžete přijet na kole nebo sem doběhnout. Disponujeme velkým parkovištěm pro zaměstnance. 

Z okna můžete obdivovat přírodu vltavského údolí (občas nám do areálu zaběhne i srnka 😊).

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Farmacie a zdraví, Strojírenství, Technologie, Věda a výzkum, Výroba a průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada

Jak to u nás vypadá

Novinky od Skupina ÚJV

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Právník.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektový manažer / hlavní inženýr projektu.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Materiálový inženýr.