Smarty CZ

0 pozic Sledovat
Smarty CZ logo
Smarty CZ
V Smarty Brands přistupujeme k byznysu i zákazníkům moudře. Chceme hrát první ligu při prodeji chytrých zařízení a jejich doplňků. Proto děláme z nákupu zážitek a pokrýváme celý životní cyklus zákazníka i jeho zařízení. Rozšiřujeme portfolio, aby bylo z čeho vybírat. Propojujeme produkty se službami, aby přinášely vyšší hodnotu. Otevíráme nové prodejny, kde se mohou zákazníci s produkty seznámit.

U nás ve Smarty jsme obklopeni moderním a příjemným prostředím, pracujeme s nejnovějšími technologiemi, ale nejcennější jsou naši lidé: nadšenci, týmoví hráči a přátelé, kteří mají svoji práci doopravdy rádi. 

Spojuje nás jedinečná Smarty DNA, která nás žene k neustálému rozvoji. Sky is the limit!


PROČ K NÁM DO TÝMU?

Budujeme férové a přirozené prostředí pro kolegy ze všech našich značek – iWant, Smarty, JRC, Double a TIGO. Máme zakódované Smarty DNA, které se vyznačuje odhodláním, schopností vyhrnout rukávy a pustit se do práce, ale také společným humorem a zapojením do mimopracovních akcí. Firemní matadoři i nováčci přicházejí do kontaktu s majitelem a vedením, a mají tak možnost nasát vizi firmy a zkušenosti. 

INSPIRUJ SE PŘÍBĚHY NAŠICH LIDÍ:

Ruda - výkonný ředitel

Ruda se denně stará o to, aby ve firmě všechno klapalo tak, jak má. Každý z nás za ním může kdykoli přijít s dotazem, myšlenkou nebo novým nápadem. Pro něj je Smarty místo, kde mají všichni stejné možnosti a kde vznikají nová přátelství. Pokud k nám nastoupíš, bude tu i pro tebe.


Slávek a Honza - produkťáci

Slávek a Honza jsou dva z našich produkťáků. Mají na starost celou Smarty nabídku produktů, které také důkladně testují. Právě díky nim můžeme my ostatní říct, že opravdu rozumíme chytrým věcem. Chceš se také přidat do týmu, ve kterém se k technologickým novinkám dostaneš jako první?


Petr - obchodník

Petr pracuje ve Smarty jako obchodník. K našim klientům přistupuje individuálně a se vší možnou péčí. Je skvělý rádce a posluchač, a to se odráží i v jeho vztahu ke kolegům. Pokud se přidáš do našeho obchodního týmu, uvidíš sám, jak rychle si začnete rozumět.


Otevření prodejny Smarty CZ ...


Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Smarty CZ

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior PPC Specialista (Performance Marketing Specialist) 💻.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior C# .NET developer 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku B2B obchodník pro firemní zákazníky - vhodné i pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zákaznický guru💡milovník chytrých věciček, her & příslušenství - vyber si pražskou pobočku 🎯.