SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

0 pozic Sledovat
SMC Industrial Automation CZ, s.r.o. logo
SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.
Společnost SMC, světový lídr s vášní pro průmyslovou automatizaci, byla založena v roce 1959 v Tokiu. Již více než 60 let jsme s Vámi po celém světě. Naším závazkem je vyvíjet ty nejlepší produkty nejen pro dnešní generaci, ale i pro tu budoucí.

V práci člověk tráví podstatnou část svého života. Spokojenost lidí patří u nás v SMC k hlavním prioritám. Záleží nám na tom, abychom pro své lidi byli dlouhodobě nejen atraktivním a stabilním zaměstnavatelem, ale i místem, kam chodí rádi. Místem, kde mohou rozvíjet své zkušenosti, získávat nové znalosti a naplňovat své talenty. 

O nás

Vratislav Staněk, Factory Manager

Mário Jakubec, Strategic Project Manager

Mária Rolková, HR Manager

Obor firmy

Strojírenství, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Osobní koučink Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční a výrobní kontroler - Senior - pracujte pro technologicky vyspělou společnost.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku HR Specialista.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Quality Specialist - Inženýr Kvality.