SNADNEE s.r.o.

0 pozic Sledovat
SNADNEE s.r.o. logo
SNADNEE s.r.o.
Jsme brněnská společnost zabývající se vývojem software a webových aplikací firmám na míru. Specializujeme se na digitalizaci od vyhledání příležitosti až po dlouhodobý provoz vyvinutého řešení. Jako vývojáři jsme se taky vyvinuli. Začínali jsme klasickými weby a postupně se vypracovali až ke komplexní pomoci s digitalizací jak českých tak zahraničních firem.

PROJEKTY   

Všechny nové projekty stavíme na serverless službách Amazon Web Services. Nepronajímáme si však klasické EC2, ale kombinujeme různé Amazon služby díky kterým dosahujeme skutečného serverless řešení využitelného v jakýchkoli podmínkách.

bd779c83da5d6cfe42d21498e6340b98.png

Náš vývojářský tým neustále sleduje trendy a používá ty nejnovější verze. Každý týden společně sdílíme svoje nové vědomosti na Tech poradě. Pro každý projekt hledáme to nejlepší možné řešení. 


„Práce se SNADNEE je opravdu jednoduchá – profesionální, agilní a precizní. Vyvinuli a spravovali naši aplikaci, která pomáhá obchodnímu oddělení fungovat efektivněji," říká klient Nordic Telecom.


Příklady dalších našich projektů:   

MyDentLab, RacingFuel Academy a mnoho dalších.

Naším hlavním nástrojem jsou progresivní webové aplikace. Poslechni si našeho CEO Jana Ševčíka jak mluví o progresivních aplikacích v CZPodcastu.


TÝM   

Zakládáme si na tom, že klientům nabízíme službu a nejen produkt. A za službou stojí samozřejmě lidé. Chceme vytvářet jen takové prostředí, ve kterém se každý může posouvat a rozvíjet. Podpoříme jakékoliv vzdělávání.     

Přiměřená zodpovědnost je pro nás taky důležitá. Když existuje problém který dokážeš řešit, vyřeš ho. Všichni z týmu ale ví, že můžou jít kdykoliv za kýmkoliv a nikdo je nenechá ve štychu.

Nikomu neříkáme od kdy do kdy    v kanceláři musí být. Momentálně se potkáváme 2x v týdnu zejména kvůli pravidelným poradám. Zbytek dnů je na každém z nás. 

Teambuildingy u nás nejsou "aktivity z povinnosti". Vždy společně vymyslíme aktivitu, která bude bavit všechny. Nechceme, aby to byla nudná nebo dokonce otravná záležitost.


Slova našich vývojářů:   

“Jsme parta technologických nadšenců, kteří mají společný zájem: Vyvíjet aplikace, které druhým dokáží usnadnit život. Přitom nám záleží na tom, abychom to dělali psaním přehledného kódu a za použití nejmodernějších technologií. Chceme dělat takové aplikace, se kterými bychom sami chtěli pracovat.

“Práce ve SNADNEE ti dá možnost se posouvat, pracuješ na zajímavých projektech. Nejsou to "jen weby" nebo jednoduché IS, hranice neustále posouváme." 

“Oceňuji otevřenou technologickou diskuzi o dalším směru, na kterém se demokraticky dohodneme. Vždy jde cítit lidský přístup.”


073c56cb9df9e8026abb03dbec606b5b.jpg


Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Homeoffice Notebook Občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní spoření Sick days Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Novinky od SNADNEE s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior PHP Developer & Tech lead do naší SNADNEE party 🚀 Laravel ⚙️ MySQL 💣AWS.