Stora Enso Wood Products Ždírec

0 pozic Sledovat
Stora Enso Wood Products Ždírec logo
Stora Enso Wood Products Ždírec
Jsme společností vyrábějící obnovitelné materiály! Stora Enso vyvíjí a vyrábí řešení založená na dřevě a biomase pro celou řadu odvětví a aplikací po celém světě, je přední biohospodářskou společností a podporuje zákazníky, aby hledali obnovitelné produkty šetrné k životnímu prostředí.

Stora Enso Ostrava 

Ostravské centrum společnosti je největším střediskem IT a Digitalizace v rámci Stora Enso. Poskytujeme služby správy a rozvoje IT systémů a finanční služby všem divizím společnosti a jejich výrobním závodům na celém světě, včetně podpory zavádění inovací a digitalizace. Tím umožňujeme transformaci naší společnosti na globálního lídra v produkci výrobků z obnovitelných materiálů.

Ve Stora Enso věříme, že všechno, co se dnes vyrábí z fosilních materiálů, bude zítra možné vyrobit ze dřeva. Možností najít uplatnění je u nás spousta, využiješ některou z nich?

Navštivte naše stánky Stora Enso Ostrava.


Pracujeme pro zelenější svět

Celkově usilujeme o to, stát se leaderem ve svém oboru, vyhledávaným partnerem 
a respektovaným členem společností, ve kterých pracujeme, chceme přinášet hodnotu svým zákazníkům, zaměstnancům, investorům, dodavatelům a dalším zúčastněným stranám.

Odpovědnost vůči přírodě a komunitám, v nichž pracujeme, podporuje ve všech ohledech náš přístup. Usilujeme o to, aby byly lesy i plantáže spravovány udržitelným způsobem, a aby bylo více stromů vysázeno než pokáceno. Zkrátka soustavně hledáme způsoby, jak zlepšovat procesy, šetřit energii a využívat suroviny co nejefektivněji.

S našimi řešeními se dnes setkáte v odvětvích jako je stavebnictví, maloobchod, potraviny a nápoje, výroba, vydavatelství, farmacie, kosmetika, cukrářství, hygiena a textil. Věříme, že existuje potenciál vyrobit ze dřeva vše, co se vyrábí z fosilních materiálů.

Stora Enso zaměstnává kolem 25 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a je veřejně uvedená na burze cenných papírů v Helsinkách a Stockholmu. Objem prodeje za rok 2019 byl 10,1 miliardy eur, s operačním EBIT ve výši 1 miliardy eur.


Obor firmy

Dřevozpracující průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Osobní koučink Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Stora Enso Wood Products Ždírec

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Developer ABAP - vývoj aplikace na Fiori platformě .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales Manager pro východní Evropu - Selfly Store .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Service Desk Agent, IT podpora pro interní užívatele.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pojď s námi ladit reportingovou appku📱pro controlling 📊 .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku V Ostravě potřebujeme zkušeného Service Managera pro API.