Stratox Cloud Native s.r.o.

0 pozic Sledovat
Stratox Cloud Native s.r.o. logo
Stratox Cloud Native s.r.o.
Začněte se Stratox digitální transformaci a připojte se k nám! Vyvíjíme produkty, spolupracujeme se superhrdiny v oblasti cloud native technologií a poskytujeme poradenství našim zákazníkům, jak uspět v moderní cloud době. S naším produktem CodeNOW se ve světě cloudových řešení neztratíte.

Stratox se zaměřuje na vývoj a konzultace v oblasti aplikačního softwaru cloudové nativní architektury. Poskytujeme odborné znalosti a poradenské služby týkající se digitální transformace a návrhu komplexní architektury pro podnikové systémy.

Stratox Cloud Native a platforma CodeNOW Vás podpoří v každé fázi DevOps a vývojového procesu. Zrychlete vývoj svých nativních cloudových aplikací v micro-servisních architekturách a zvyšte obchodní hodnotu tím, že ponecháte veškerou technickou komplexitu na CodeNOW!

6f50b5eda9e5c375e05845fb37ff1b38.png

Obor firmy

IT Bezpečnost, Služby, Technologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Homeoffice Notebook Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Teambuilding Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým