T-Mobile CZ

0 pozic Sledovat
T-Mobile CZ logo
T-Mobile CZ
V T-Mobilu jsou naší doménou informační a komunikační technologie. Pracujeme na smysluplných věcech, které ovlivňují životy milionů lidí. Víme, že firemní kultura je o lidech, o jejich osobním zapojení a odpovědnosti. Nebojíme se dělat chyby a když je uděláme, učíme se z nich. Ještě raději ale máme naše úspěchy, které si užíváme společně. Připojte se spolu s námi k inovativním řešením, která už dnes lidem umožňují být blíž k digitálnímu světu příležitostí. Protože #TjsmeMy.

Působíme v oblastech, které přináší hodnotu   

ICT: Informační a komunikační technologie jsou naší doménou. Naše internetové systémy jsou špičkou v rychlosti a spolehlivosti, díky kterým zůstáváme všichni propojeni. 

Mobilní operátor: Jsme největší operátor v ČR poskytujeme služby pro více než 6 milionu zákazníků. Jako digitální leader přispíváme k digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury. 

Automotive: Jsme i mechatronici, elektronici, konstruktéři, ale i vývojáři softwaru a hardwaru. Jednoduše vyvíjíme a dodáváme inovativní automotive služby a řešení. 

Co o nás možná nevíte: Jako stabilní a silný partner firem nabízíme nejmodernější datová centra a řešení pro správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudová a systémová řešení využívají korporace, státní správa i živnostníci. 

Společenská odpovědnost: Záleží nám na digitální inkluzi. Investujeme do vzdělávání a digitálního wellbeingu. Pomáháme neziskovkám, jednotlivcům a také při mimořádných událostech. S chutí se zapojujeme do dobrovolnických aktivit po celé ČR. 

Agilní způsob práce: V roce 2022 se našim zákazníkům přiblížíme ještě víc. Pomůže nám v tom Agile@Scale, kde je v hlavní roli hodnota přinesená našim zákazníkům, jejich spokojenost a spolupráce. 


Ocenění, která nás posouvají na cestě k úspěchu   

Ve studii TOP Zaměstnavatelé 2022 jsme opět obsadili 1. místo a potvrdili tak pozici nejžádanějšího zaměstnavatele v kategorii Telekomunikace. 

Ocenění Chipu "Nejlepší mobilní internet" z velkého testu mobilních sítí z Chipu 2/2022 v CŘ. 

Ocenění III. nejvyššího stupně v soutěži „Podnik podporující zdraví“, kterou vyhlašuje Státní zdravotní ústav. Sleduje v ní celkem 9 kategorií, jako pracovní prostředí a podmínky k práci, podpora psychického a fyzického zdraví zaměstnanců či podpora sociálního zdraví ve firmě.

Obor firmy

Auto - moto, Internet věcí, IT Bezpečnost, SaaS, Technologie, Telekomunikace, Umělá inteligence, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní psycholog Fitness v kanceláři Homeoffice Multisport karta Notebook Originální kanceláře Osobní koučink Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od T-Mobile CZ

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista technické podpory (m/ž).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior specialista péče o business zákazníky (m/ž) - Louny.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku BI Trainee (m/ž) - brigáda.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Java vývojář v Industry 4.0 (m/ž).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Analytik pro mobilní aplikaci (m/ž) - Praha.