Technologie hlavního města Prahy, a.s.

0 pozic Sledovat
Technologie hlavního města Prahy, a.s. logo
Technologie hlavního města Prahy, a.s.
Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu veřejného osvětlení v Praze. Mimo to také osvětlujeme pražské památky a historické budovy nebo se staráme o plynové osvětlení v uličkách Starého Města. Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na více než 200 zaměstnanců a od roku 2019 zajišťujeme provoz městského kamerového systému. Tímto ale pro nás výzvy nekončí. V současné době poneseme hlavní odpovědnost za provozuschopnost městského mobiliáře a signalizačních světelných zařízení alias semaforů.

Jdeme s dobou,

a proto jsme pravidelným partnerem akcí pořádaných v Praze, jako Praha žije hudbou nebo Signal festival. Vyhlásili jsme boj s graffiti, které často hyzdí veřejný prostor včetně památkových zón. Odstraňujeme černou reklamu v ulicích způsobující tzv. vizuální smog. Během vánočního období vytváříme Praze jedinečnou a kouzelnou atmosféru díky světelným dekorům a vánočnímu stromu, který je tradičním a neodmyslitelným symbolem Staroměstského náměstí.

Jsme pyšní na město, ve kterém žijeme, a v rámci projektů, které děláme, se snažíme vyrovnat jiným vyspělým metropolím. Reagujeme na aktuální trendy, kterými je například realizace konceptu Smart city.

Chceme, aby u nás lidé rádi pracovali,

uvědomujeme si, že "zaměstnanec je až na prvním místě" a rozhodující pro úspěch či neúspěch firmy jsou lidé. Kvalitní, vzdělaní a motivovaní. A proto je pro nás klíčové naše zaměstnance dál posouvat, rozvíjet a vytvářet jim takové pracovní prostředí, aby se u nás cítili jako doma.

Výsledky naší práce pomáhají všem, a to nám dává smysl


Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Státní a veřejná správa, Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní účetní Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Novinky od Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektový specialista (Fotovoltaika) 🌞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista datové sítě 🌐.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Aplikační specialista 🕹🚦📽💡.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT solution architekt s projektovým řízením.