Teva

0 pozic Sledovat
Teva logo
Teva
Společně se snažíme o to, aby bylo zdraví cenově dostupnější a přístupnější, a tak pomáháme milionům lidí na celém světě žít zdravěji. Je to poslání, které spojuje naše lidi v téměř 60 zemích s bohatou a rozmanitou škálou národností a původů. Pracovat u nás znamená spolupracovat s předním světovým výrobcem generických léčiv a hrdým výrobcem mnoha produktů uvedených na seznamu základních léků Světové zdravotnické organizace. Některý z našich léků užívá v současné době každý den nejméně 200 milionů lidí na celém světě. To je ohromné číslo, ale my stále hledáme nové způsoby, jak i nadále něco měnit, a nové lidi, se kterými bychom to mohli měnit.

Díky našim moderním zařízením, vysoce kvalifikovaným pracovníkům a výkonné organizační kultuře vám Teva může nabídnout mnoho příležitostí, jak přispět k lepšímu životu lidí, a přitom rozvíjet vaši kariéru. 

Máte skvělé nápady?   

Teva je místem, kde se jim daří. Máme důvěru v jednání svých zaměstnanců, v jejich konfrontaci s novými výzvami a umožňujeme jim profesní růst a rozvoj. Svým lidem poskytujeme:

  • široké spektrum pracovních příležitostí a oblastí odbornosti
  • jedinečnou kreativní organizační kulturu
  • velké množství příležitostí k osobnímu i profesnímu růstu   Další nabídky pracovních pozic naleznete na www.teva.jobs.cz    
Obor firmy

Farmacie a zdraví, Chemický průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní psycholog Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
slovenština Profesionální
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Novinky od Teva

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máte zkušenosti s obchodem, ideálně ve farmacii? Farmaceutický reprezentant pro Ústecký kraj - maximální svoboda, silná značka, skvělé finance + kvartální a roční bonusy. 💰 K tomu benefity, které jen tak někde nezískáte. 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Farmacie je jistota! 👌Operátor/ka čisté a moderní výroby v Opavě. Praxi nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme! ▪️ Zkrácená pracovní doba, 5 týdnů dovolené, nástupní mzda až 32 000 Kč a další balík benefitů! Část školení probíhá ve virtuální realitě!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Farmacie je jistota! Operátor/ka čisté a moderní výroby v Opavě (nástupní mzda až 32.000 Kč! Část školení dokonce probíhá ve virtuální realitě!).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Farmacie je jistota! Operátor/ka čisté a moderní výroby, nástupní mzda až 32.000 Kč! Část školení dokonce probíhá ve virtuální realitě!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektronik v čisté farmaceutické výrobě ⚡️ Seřizování linek a údržba senzorů a čidel ▪️ Náborový příspěvek 50.000 Korun, roční bonusy, Cafeterie a další fajn benefity!.