TIFIT

1 pozice Sledovat
TIFIT logo
TIFIT
Jsme tým profesionálů. Přes 13 let jsme působili v korporaci a od základů budovali funkční IT. Sbírali jsme zkušenosti, učili se a v roce 2011 založili TIFIT. Firmu, která stojí na znalostech a roste s novými příležitostmi. Firmu, která ví, že dobré vztahy v týmu jsou stejně důležité jako ty se zákazníky. Firmu, která korporátní manýry nechala za dveřmi a jde na to jinak. Nabízíme služby v oblasti IT outsourcingu, IT bezpečnosti, správy sítí a vývoje aplikací.

MÁME TU NEJLEPŠÍ ŠKOLU ŽIVOTA. Přes třináct let jsme totiž spravovali IT pro velké nadnárodní korporace. A tam není čas na chyby ani výmluvy. Všechno musí běžet jako na drátkách.

Proč název TIFIT?

Protože nastal čas na bezchybně fungující IT systémy i pro vás – a nemusíte být zrovna velká korporace. TIFIT = TIme For Better IT.

Jsme firma s rodinou atmosférou. Sdílíme společné hodnoty, pracujeme jako tým, navzájem si v projektech pomáháme. Naši zákazníci nás berou s respektem, daří se nám získávat další zajímavé projekty, a proto rozšiřujeme nás tým.

Naše hlavní výhody:

RYCHLÁ PODPORA - Zavoláte. Zvedneme telefon. Vzdáleně se k vám připojíme. Vyřešíme aktuální problém – a vy můžete v klidu pracovat.

VŽDY NA PŘÍJMU - Máme zajištěno automatické směrování vašich hovorů. Kdykoli se tak dovoláte jednomu z našich IT techniků v terénu.

365 DNÍ V ROCE - Je váš firemní ajťák nemocný nebo jel na dovolenou? To už nemusíte řešit. Domluvte si s námi nonstop servis.

Obor firmy

Hardware & Firmware, IT Bezpečnost, Služby, Technologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Work life balance

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Novinky od TIFIT

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Seniorní obchodník v ICT 💎 naše zbrusu nová pozice. Nadchni naše klienty pro IT outsourcing, bezpečnost, správu sítí a Azure.