TOKOZ a. s.

0 pozic Sledovat
TOKOZ a. s. logo
TOKOZ a. s.
Jsme předním českým výrobcem zabezpečovací techniky a zároveň vyrábíme kovovýrobky pro nejrůznější průmyslová odvětví, včetně automotive.

Firma TOKOZ a.s. se nachází ve Žďáru nad Sázavou na pomezí Čech a Moravy. Se svými 400 zaměstnanci a více jak 100 letou tradicí se zabýváme vývojem a výrobou špičkové zabezpečovací techniky a systémů. 

Zejména jsme pyšní na sortiment výrobků cylindrických dveřních vložek s unikátními patentovanými systémy TOKOZ PRO a TOKOZ TECH. Odvážně jsme vstoupili do segmentu mechatroniky s produkty ePRO. Navrhneme a zrealizujeme profesionální zabezpečení soukromých i průmyslových objektů.

Naším druhým oborem je zakázková výroba:

- díly pro automobilový průmysl, např. uzamykací systémy, díly pro stahování oken, řadící mechanismy, panty, antény, fixační díly, apod

- stavební kování: okenní závěsy a kliky, dveřní kování, prvky pro garážová vrata, madla, lišty... 

- komponenty pro různá průmyslová odvětví: elektrické ruční nářadí, odlitky pro elektromotory, vzduchotechniku, bílou techniku, plynové regulátory, textilní stroje, atd.

- dále nabízíme zakázkové povrchové úpravy a stavbu nástrojů

Nabízíme uplatnění v technicky zajímavém prostředí s přátelskou atmosférou a možností dalšího růstu. Velký důraz klademe na odborné i osobnostní vzdělávání našich zaměstnanců. Jsme česká firma, která je pro svého majitele srdcovou záležitostí.

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od TOKOZ a. s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Provozní elektrikář, Žďár nad Sázavou - zkrácená pracovní doba a nástupní bonus 💸.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Seřizovač/obsluha CNC, Žďár nad Sázavou - zkrácená pracovní doba a nástupní bonus 30 000 Kč. Vhodné i pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mechatronik, Žďár nad Sázavou – mimořádná příležitost pro nadšence do elektrotechniky 🦾 Máme vlastní patent, partu odborníků a nadstandardní balíček benefitů👌 Vhodné i pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí práce a mezd.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technolog ve strojírenské firmě.