TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o.

0 pozic Sledovat
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING  CZECH REPUBLIC s.r.o. logo
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING  CZECH REPUBLIC s.r.o.
Jsme Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o., člen skupiny Toyota – největší automobilky světa. Chceš zažít tu atmosféru? Máš rád/a výzvy? Chceš poznat na vlastní kůži jaké to je být součástí společnosti, která je jednou z nejhodnotnějších značek, inspirací pro ostatní výrobce a zároveň pojmem mezi zákazníky i odborníky z automobilového průmyslu? Pak s námi pojď dělat auta, která jsou pro naše zákazníky spolehlivým partnerem a pro nás zářivou budoucností.

Produkt nejvyšší kvality

Vyrábět produkt nejvyšší kvality bez plýtvání, to je jasný cíl, k jehož splnění vede dlouhá, nikdy nekončící cesta. Takový je výrobní systém Toyota. Je založen na důmyslné organizaci práce, vysoké efektivitě a nekompromisní kvalitě. Léty prověřený výrobní systém vedoucí k úspěchu se dnes snaží napodobit téměř všichni automobiloví výrobci. Hlavním principem výrobního systému Toyota je neustálé zlepšování. Jeho vývoj nikdy nekončí – probíhá každý den.

Efektivitu výrobního systému Toyota zajišťují následující principy:

Kaizen

Kaizen znamená neustálé zlepšování, které je jedním z pilířů výrobního systému Toyota. Kaizenem je i minimální vylepšení, které pomůže zvýšit efektivitu produkce. Pokud při výrobě využíváme filozofii kaizenů, nesmíme být nikdy spokojeni se stávajícím stavem. I pár vteřin, které ušetříme při výrobě jednoho automobilu, pro nás znamená velké úspory.

Jidoka

Hlavní příčinou plýtvání jsou defekty a závady. Energie vynaložená na jejich odstranění nepřináší žádnou přidanou hodnotu. Proto je každý zaměstnanec zároveň kontrolorem kvality. Pokud zjistí problém, ihned zastaví výrobní proces, a závada se díky tomu nedostane dále do výroby. Kromě problému tak přímo v místě vzniku můžeme odstranit i jeho příčinu. Právě hledání příčin defektů, resp. problémů, a jejich odstraňování je klíčem ke špičkové kvalitě vozů.

Just – in – time

Velké haly pro skladování zásob znamenají také velké finanční náklady. Proto v Toyotě přemýšleli o jejich možné úspoře. Výsledkem je zásobovací systém just – in – time neboli přesně na čas. Díky propracovanému zásobovacímu konceptu není nutné mít neustále na skladě množství výrobního materiálu. Všechny díly do továrny dorazí přesně v okamžiku, kdy je potřebujeme a v množství, které potřebujeme.

Vizualizace

Abychom mohli pracovat jako jeden tým a rychle reagovat na případné problémy, musí mít všichni zaměstnanci stejný přístup k jednotným informacím. Proto výrobní systém Toyota klade velký důraz na vizualizaci. Od operátora na lince po inženýra, od pracovníka údržby až po mistra, všichni musí okamžitě vědět, jak v danou chvíli výrobní proces probíhá.

Politika kvality

Zavedení výrobního systému Toyoty (Toyota Production system) a systému řízení kvality (Quality Management System – ISO 9001) za účelem uspokojení požadavků všech zainteresovaných stran.


Obor firmy

Auto - moto, Výroba a průmysl

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na dopravu Příspěvek na dovolenou Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie 14. plat

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
ukrajinština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Servisní technik robotických linek 🔧 - hledáme profíka a nadšence do naší sehrané party 🦾 Pracujte pro největší automobilku světa a získejte nadstandardní bonusy 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialistka/ta kvality – elektrické systémy a hybridní technologie. Jste nadšenec do aut? Pracujte pro největší automobilku světa (vhodné pro absolventy VŠ, nadstandardní benefity).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektroúdržbář/ka robotických pracovišť do naší sehrané party 🦾🔧 Pracujte pro největší automobilku světa a získejte nadstandardní bonusy 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista/ka Marketingu 🧙‍♀️🧙‍♂️ - využijte svou kreativitu a cit pro komunikaci v největší automobilce světa a získejte nadstandardní bonusy 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialistka/ta oddělení lakovny pro největší automobilku světa. Nadstandardní bonusy 🎁 Vhodné i pro absolventy 🎓.

Kde nás najdete

TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o.

Průmyslová zóna Ovčáry, 280 00 Kolín, Česko
Ovčáry, 277 14 Ovčáry, Česko
Průmyslová zóna Kolín-Ovčáry, 280 02, Česko