TV Nova

15 pozic Sledovat
TV Nova logo
TV Nova
První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn a dnes jsme jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.
1919610676b7ed825ec667d63d8564a8.png

Kde nás najdete?

Pyšníme se moderní budovou sídla ve filmových ateliérech Barrandov, jejíž součástí je i moderní zpravodajské studio. Zde sídlíme spolu s mateřskou společností CME a zde je také soustředěna největší část našeho nováckého týmu. Long running series Ulici a Ordinaci natáčíme v Hostivařských ateliérech.


d1956bdf3231b15478c2cf04ad75a9e0.jpg


S mladými talenty pracujeme už v průběhu studia formou dlouhodobých stáží, odborných povinných praxí, kreativních seminářů a studentských projektů. Ti nejlepší jsou po absolvování stáží finálními kandidáty na volná pracovní místa a budují kariéru jak v TV profesích, tak v ostatních oborech jako jsou finance, obchod, program, výroba vlastních pořadů, zpravodajství, digitální média, kreativa a technika.Chcete se k nám přidat?

Výběrového řízení do TV Nova se nemusíte bát, uvolněte se, soustřeďte se, buďte sví! Při výběrovém řízení hledáme gen „nováctví“ – jestli se k nám hodíte a jestli s námi opravdu chcete být. Všechno ostatní vás umíme naučit.


Obor firmy

Hry a zábava, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Fitness v kanceláři Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od TV Nova

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku TV Nova – Reportér diskusního pořadu Za pět minut dvanáct – externí spolupráce.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Reportér domácího zpravodajství - externí spolupráce.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista/ka skladby – Nova Sport.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik vysílacího pracoviště.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Digital Brand Manager.