UlovDomov

3 pozice Sledovat
UlovDomov logo
UlovDomov
V UlovDomov.cz tvoříme portfolio produktů, které lidem pomáhají lépe bydlet a pronajímat. Od roku 2014 provozujeme největší český inzertní portál zaměřený na pronájmy a prémiovou službu Ideální nájemce jsme spustili o dva roky později. Nyní spravujeme portfolio více jak 2500 bytů a bydlí s námi přes 4600 lidí. V našem týmu propojujeme inovativní přístup vývojářů s know-how profesionálů z realitního trhu.

Na trhu pronájmů působíme od roku 2014, kdy jsme odstartovali největší český inzertní portál na pronájmy UlovDomov.cz 🏠 O dva roky později jsme službou Ideální nájemce doplnili komplexní nabídku služeb tak, aby zjednodušovala život nejen pronajímatelům nemovitostí, ale i těm, kteří si bydlení hledají.

V současné době pečujeme o více než 2500 bytů a spokojeně s námi bydlí přes 4600 podnájemníků. Míříme ale mnohem dál a následujeme naši vizi – inovovat zkostnatělý nájemní trh a přesouvat tradiční služby do digitálního prostředí 📲

Pojď na tom makat s námi 🫀 S partou lidí, která buduje nejen UlovDomov.cz, ale i společné zážitky, po práci zajde na pivko, zasportovat si, nebo třeba zahrát deskovky.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram.

Obor firmy

Reality

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Dovolená navíc Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od UlovDomov

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦸🏻‍♂️Specialista péče o byty | Zažij různorodou technickou práci v terénu i kanceláři.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 📞Pre-sales specialista | Oslovuj naše potenciální klienty a získej provize!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🏛️ Advokátní koncipient: Různorodá právní pozice nejen v oblasti nájmů a pohledávek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista vyúčtování energií a služeb | Pohodová administrativní práce v super kolektivu.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦾 Senior PHP Developer pro UlovDomov.cz.