UlovDomov

4 pozice Sledovat
UlovDomov logo
UlovDomov
V UlovDomov.cz tvoříme portfolio produktů, které lidem pomáhají lépe bydlet a pronajímat. Od roku 2014 provozujeme největší český inzertní portál zaměřený na pronájmy a prémiovou službou Ideální nájemce jsme spustili o dva roky později. Nyní spravujeme portfolio více jak 1800 bytů a bydlí s námi přes 3700 lidí. V našem týmu propojujeme inovativní přístup vývojářů s know-how profesionálů z realitního trhu.

Na trhu pronájmů působíme od roku 2014, kdy jsme odstartovali největší český inzertní portál na pronájmy UlovDomov.cz 🏠 O dva roky později jsme službou Ideální nájemce doplnili komplexní nabídku služeb tak, aby zjednodušovala život nejen pronajímatelům nemovitostí, ale i těm, kteří si bydlení hledají.

V současné době pečujeme o více než 1 800 bytů a spokojeně s námi bydlí přes 3 700 podnájemníků. Míříme ale mnohem dál a následujeme naši vizi – inovovat zkostnatělý nájemní trh a přesouvat tradiční služby do digitálního prostředí 📲

Pojď na tom makat s námi 🫀 S partou lidí, která buduje nejen UlovDomov.cz, ale i společné zážitky, po práci zajde na pivko, zasportovat si, nebo třeba zahrát deskovky.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram.

Obor firmy

Reality

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Čas na inovace Dovolená navíc Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od UlovDomov

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🧑🏼‍🎓 Junior účetní do UlovDomov – pojď k nám nastartovat kariéru.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku QA Tester 🔎 – pojď k nám testovat nové featury projektů, které mění trh pronájmů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Teamleader pre-sales – chceš být klíčovým článkem pro náš další růst? 🌱.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👔 Obchodní zástupce úspěšného projektu Ideální nájemce.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦸 Obchodní zástupce pro jedničku na trhu – mzda bez limitu a vysoká míra flexibility.