Unicorn

0 pozic Sledovat
Unicorn logo
Unicorn
Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy z oblasti IT pro ty nejvýznamnější firmy. Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která využívají podniky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio softwarových řešení pro malé a střední podniky.

Za roky svého působení jsme vybudovali nejen síť 25 vývojových center, ale jedinečné know-how, díky kterému děláme ty nejlepší software. Pracujeme pro více než 500 firem v 25 zemích Evropy a naše řešení využívá více než 2 miliony uživatelů.
Nabízíme možnost pracovat v kterékoliv lokalitě na mnoha projektech z různých oborů. Záleží nám na tom, co vás baví a kde se cítíte nejlépe. Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají - software je všude. Software Everywhere.

Poslání Unicornu
Přinášíme zákazníkům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových IT řešení, produktů a služeb.

Jsme prospěšní, dlouhodobě přidáváme hodnotu!
Zejména prostřednictvím 0 a 1.

Obor firmy

SaaS, Technologie, Vývoj vlastních produktů, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Osobní koučink Outplacement Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní
norština Komunikativní
slovenština Komunikativní
ukrajinština Komunikativní

Novinky od Unicorn

www.spolu-pracujeme.cz
https://www.unicorn.com/cs/