UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

0 pozic Sledovat
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia logo
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
UniCredit Bank je mezinárodní banka s kořeny v Itálii a prvky italské kultury, jako třeba skvělá káva, jsou tu cítit na každém rohu. V současné době je čtvrtou největší bankou na českém trhu. Díky přátelskému prostředí a nadstandardním podmínkám pro zaměstnance a zaměstnankyně se pyšní UniCredit Bank oceněním Top Employer Europe 2020, umístila se v první desítce v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2019 a obsadila 1. místo v kategorii nejobdivovanějších bank.

Jak se o své zaměstnance stará?

Investice do profesního i osobnostního růstu zaměstnanců je pro ni na prvním místě. Téměř každý týden se tu koná školení a pravidelně spouští rozvojové programy zaměřené na oblast leadershipu. Jednou ročně pořádá UniCredit Bank soutěž pro obchodníky, kdy ti nejlepší z nich odjedou na týden do slunné Itálie, kde se mimo jiné účastní mezinárodní obchodní konference.

Rozmanitou nabídkou benefitů dokáže zaujmout ve všech fázích profesního i osobního života.

  • volno v den vašich narozenin
  • jóga, běžecký klub
  • stravenky ve výši 145 Kč
  • flexibilní pracovní úvazky, příspěvky na školu 
  • bezkonkurenční sazby hypoték. 

To je jen krátký výčet toho, co UniCredit Bank svým zaměstnancům nabízí.


3acd779f0c571de52ef08a0ec4b4a500.png


Nábor trochu jinak

S náborem nám totiž pomáhá náš Chatbot, díky kterému se náš náborový proces stal unikátním na trhu a 100 % kandidátů se tak dostane na pohovor. Navíc kandidát dostanete od chatbota dárek – Ihned po absolvování rozhovoru obdrží vlastní rozvojový profil, přehled vašich silných stránek a doporučení k nejen profesnímu růstu.


f0fe0731e7fc08dfe3cd925448808978.png


Historie společnosti

UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Od prosince 2013 UniCredit Bank v České republice a na Slovensku poskytuje bankovní produkty a služby pod jednotným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.


Součastnost

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Klienti UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank.

fe2e68c36d2f6ed7bc2c41501964574e.pngVáš prohlížeč nepodporuje HTML5 video.

Váš prohlížeč nepodporuje HTML5 video.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Firemní sportovní tým Firemní školka Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Osobní koučink Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Novinky od UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Klientský/á poradce/kyně, Benešov - získejte nové znalosti, zkušenosti i certifikáty a užívejte si nadstandardní benefity. Vhodné i pro absolventy..

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Klientský/á poradce/kyně, Příbram - získejte nové znalosti, zkušenosti i certifikáty a užívejte si nadstandardní benefity. Vhodné i pro absolventy..

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hľadá sa vzťahový manažér pre malé a stredné podniky - buďte súčasťou 4. najväčšej banky na svete a užívajte si nadštandardných benefitov. Čo treba 6 týždňov voľna?.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Klientský/á poradce/kyně, Chomutov - získejte nové znalosti, zkušenosti i certifikáty a užívejte si nadstandardní benefity. Vhodné i pro absolventy..

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🕵️‍♂️ Hledá se zkušený specialista back office se znalostí cenných papírů - čeká Tě sehraná parta, skvělá šéfová, vypiluješ si znalost excelu a dostaneš nadstandardní benefity. Možnost i na zkrácený úvazek. ☝.