UOL ÚČETNICTVÍ

0 pozic Sledovat
UOL ÚČETNICTVÍ logo
UOL ÚČETNICTVÍ
Společnost UOL je na trhu od roku 2004 v Praze s jasnou vizí změnit dosavadní způsob zpracování účetních služeb, vytvořit tak nový trh a stát se na tomto novém trhu klíčovým hráčem.

1535cb3439046342e5affb94ba3e7f7a.jpg


Většina našich klientů zejména oceňuje zajištění komunikace s úřady a zastupování před úřady. To se týká všech úřadů, které souvisí s podnikáním klienta. Tedy vyjma finančního úřadu - také správa sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny.

Každý klient má přiřazenou svou vlastní účetní. Zastupitelnost je v případě dovolených nebo nemoci zajištěna automaticky, a to včetně předání aktuálně rozpracovaných aktivit.

V roce 2017 byla zahájena expanze do regionů v Česku, dnes má UOL kromě Prahy pobočky již ve všech krajských městech. Pobočková síť je připravena do roka obsluhovat dalších 1000 klientů.

Otevření pobočky v Bratislavě bylo původně naplánované na jaro 2018. Ale zájem současných klientů, kteří využívají služby UOL v Česku a mají další svoje firmy i na Slovensku, rozhodování urychlil. 16.10.2017 se tak otevřela v Bratislavě první zahraniční pobočka UOL.Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Firemní benefity

Služební auto Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od UOL ÚČETNICTVÍ

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí účetního segmentu Active s 🧡 k účetnictví, daní i lidem.