VALVEA s.r.o.

0 pozic Sledovat
VALVEA s.r.o. logo
VALVEA s.r.o.
Společnost VALVEA s.r.o. působí na trhu více než 20 let. Byla založena v roce 1998 pod značkou „POLNA corp.“ a již od svého vzniku sídlí ve městě Třinec – významném městě Moravskoslezského kraje s dlouholetou tradicí hutního průmyslu a kovovýroby, obklopeném pohořím Beskyd. Od počátku své existence se společnost zabývá návrhy, výpočty a dodávkami průmyslových armatur.

Jednou z našich silných stránek je vlastní výzkum, vývoj a implementace nových technických řešení. Jmenovitě jsme například v roce 2017 (na základě individuálních požadavků našich klíčových zákazníků) vyvinuli ve spolupráci s Vysokou školou bánskou – Technickou univerzitou v Ostravě novou konstrukci chladiče se zvýšenou účinností chlazení páry. O dva roky později pak nový typ chladiče využívající atomizační páru. V oblasti regulačních ventilů vyvíjíme neustále nová konstrukční řešení, která se přizpůsobují stále náročnějším podmínkám především v energetickém průmyslu.

V návaznosti na rozšiřující se produktové portfolio a rozvoj vývojové činnosti jsme se rozhodli vybudovat nové sídlo společnosti, jehož součástí je i vývojové a testovací centrum. V první polovině roku 2020 se tak společnost přestěhovala v rámci města Třince do nových prostor a v této souvislosti současně proběhl rebrand z POLNA corp. s.r.o. na VALVEA s.r.o.

V současné době jsou naše armatury vyváženy téměř do celého světa – do roku 2020 pod značkou POLNA corp. a nově pod značkou VALVEA, ale jejich vysoká kvalita a naše profesionální technická podpora zůstává zachována.


Obor firmy

Strojírenství, Výroba a průmysl

Firemní benefity

Čas na inovace Kariérní růst Notebook Originální kanceláře Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Jak to u nás vypadá

Novinky od VALVEA s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik pro kompletaci a servis elektrozařízení 🔧 📌 Třinec - pružná pracovní doba, občasné cesty k zákazníkům, 5 týdnů dovolené, sick days a mzda až 45 000 Kč 💣.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme projektového manažera s technickým myšlením!.