VCES a.s.

0 pozic Sledovat
VCES a.s. logo
VCES a.s.
Patříme k předním stavebním společnostem působícím v České republice a na Slovensku. Od roku 2006 jsme součástí Bouygues Construction – jedné z nejvýznamnějších stavebních skupin světa. Naše společnost v sobě spojuje sílu mezinárodní skupiny a znalosti lokálního stavebního dodavatele schopného realizovat ty nejnáročnější projekty.


35fbde7bd8ff1ea809661f6887010233.png


Naše klíčové dovednosti:

  • Generální dodávky pozemních a vodohospodářských staveb 
  • Inovativní přístup k B2B i B2C developmentu 
  • Uplatňování konceptu Design & Build při tvorbě projektů na klíč 
  • Realizace staveb dle environmentálních standardů BREEAM a LEED

Certifikáty a udržitelná výstavba:

Při realizaci staveb uplatňujeme vyspělý manažerský systém podle uznávaných mezinárodních standardů ISO/OHSAS, certifikovaný renomovanými orgány CQS a AFNOR. Od roku 2006 jsme registrováni rovněž v Programu EMAS. Našimi interními standardy Safety Act, Green Site Office a Ecosite jdeme nad rámec legislativy České republiky a Slovenska v oblasti bezpečnosti i ekologie.  Vodohospodářské stavby:

Patříme mezi přední dodavatele vodohospodářských a environmentálních staveb. Rekonstrukcemi i budováním nových kanalizačních a vodovodních sítí, čistíren odpadních vod a provozů pro úpravu pitné vody pomáháme zvyšovat životní komfort obyvatel a chránit přírodní zdroje.

Kancelářské budovy:

Budujeme sofistikované kancelářské prostory splňující náročná kritéria kladená na ergonomii, efektivitu provozu i ohleduplnost k životnímu prostředí. Inteligentní budovy pro společnosti Vodafone, Komerční banku nebo Seznam.cz to dokazují environmentálními certifikacemi BREEAM a LEED.  

Obchodní centra:

Máme ambice a schopnosti vytvářet obchodní jednotky jakéhokoliv rozsahu. Synergie dovedností v rámci mezinárodního koncernu umožňuje našim klientům realizovat ty nejsmělejší plány. Referenční stavba: Centrum Černý Most (208.000 m2 plochy).

Veřejné projekty:

Stavíme špičková vědecká centra, univerzitní pracoviště, knihovny, školy a nemocnice. Místa, která tvoří každodenní život, pomáhají, vzdělávají i inspirují. Referenční stavba: ELI Beamlines Dolní Břežany,


bd324f9b8661638b1b29b972a18eb7ca.jpg


Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Služební auto CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Příspěvky na děti Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
francouzština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od VCES a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přípravář/ka / Praha.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí / Praha a střední Čechy.