VEIDEC

0 pozic Sledovat
VEIDEC logo
VEIDEC
VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, opravy a údržbu. Výrobky jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech. Obsluhujeme trhy v 19 zemích.

Každý příběh má svůj začátek…

Náš počátek se datuje na začátek 60. let a je spojen se jmény Rickard Pålsson a Hans Pettersson, dvěma začínajícími podnikateli, jejich vizí, nadšením a vůlí změnit svět, ve kterém žijeme. Tohle malé šlapací autíčko je pečlivě uchovanou součástí historie naší společnosti.

Naše historie

Když jsme v roce 1993 zakládali společnost VEIDEC, měli jsme pouze čtyři chemické výrobky. Nyní jich máme více než tři sta. Ale naše ambice je stále stejná: jakmile používáte některý z našich výrobků, můžete si být jisti, že jste si vybrali tu nejlepší možnost, pokud jde o kvalitu, zdraví uživatele a naše životní prostředí. Naše nadšení a hodnoty mají svůj původ v hluboce zakořeněné švédské tradici, kde respektování přírody a jejího citlivého prostředí hraje důležitou roli v životě. To, co zanecháme, je to, co zdědí naše děti a kde budou žít. Péče o přírodu a životní prostředí je pro nás stejně přirozená jako péče o naše děti. - Rickard Pålsson a Hans Pettersson, zakladatelé VEIDEC

Naše filozofie

„S čestnými úmysly, přátelským přístupem a se srdcem vítěze dodáváme vysoce kvalitní výrobky pro opravárenství a údržbu.“


Podnikání společnosti VEIDEC je založeno na nadšení pro životní prostředí, zdraví a přínos pro naše zákazníky, což je sjednoceno v naší vizi zeleného pracoviště, pracoviště, kde naše vedoucí výrobky na trhu, které jsou určené pro opravy a údržby, pomáhají vytvářet lepší prostředí bez kompromisů s ohledem na kvalitu nebo účinnost.

Pokud chcete našim zákazníkům pomáhat řešit jejich problémy, zvyšovat jejich efektivitu a zároveň získat zdravější a ekologičtější pracoviště, pravděpodobně jste tou osobou, kterou hledáme. Nemáme žádné speciální požadavky ohledně předchozích zkušeností s prodejem, sami vám poskytneme veškeré potřebné nástroje pro tuto práci.

Hledáme nadšené lidi, kteří chtějí zastupovat společnost VEIDEC. Pokud chcete pracovat v oblasti prodeje, mít spoustu svobody a zaměřovat se na potřeby zákazníků, pak odpovídáte popisu toho, koho hledáme. Zní to všechno dobře? Pokud ano, kontaktujte nás - těšíme se, až vás přivítáme ve vzrušující  a rozmanité práci. Přátelská atmosféra, humor a obrovské nadšení pro životní prostředí, zdraví a naše zákazníky tvoří součást našich pracovních dní a rádi se s vámi o to vše podělíme!

Kontakt mezi lidmi

Osobní setkání nikdy nemůže být nahrazeno digitální komunikací. Z tohoto důvodu je pro naše podnikání nesmírně důležitá fyzická prezentace našich výrobků.

Při návštěvě zákazníka v jeho firmě budujeme vztah, který nám umožňuje zákazníkovi pomáhat. Řešení problémů zákazníka je klíčem k budování vztahů založených na důvěře.

Vždy usilujeme o dlouhodobé vztahy se zákazníky, ve kterých naše pojetí zdraví, životního prostředí, znalostí a kvality přiblíží zákazníka k naší vizi zeleného pracoviště.

VEIDEC vám poskytuje veškerou podporu nezbytnou k naplnění potřeb zákazníka tím nejlepším možným způsobem.

Per Ågren je obchodním manažerem ve společnosti VEIDEC AB ve Švédsku - ukázka výrobku je klíčem k velkému obchodu jak pro zákazníka, tak pro VEIDEC.

Prodejní řešení

Budete součástí velké, srdečné skupiny lidí a získáte také důkladné znalosti o našich produktech a etice práce u společnosti VEIDEC. Vaše nadšení, znalosti a chuť do práce jsou těmi nejdůležitějšími přínosy, jak pomoci našim zákazníkům vyřešit jejich problémy.

Změňte svůj život, změňte svět

Potřebujete změnit svůj život? VEIDEC vám také nabízí možnost stát se majitelem franšízy - změňte svůj život a změňte svět!

Dobrá podpora prodeje

Když prodáváte naše výrobky, získáte od nás veškerou podporu, kterou potřebujete, abyste mohli zákazníkům poskytovat co nejlepší služby - naše digitální platforma vám poskytuje všechny informace o vašich zákaznících, které potřebujete, když jste v terénu. Za pomoci tabletu můžete prezentovat výrobky, registrovat prodeje a sledovat vše potřebné pro služby zákazníkům. Náš automatizovaný systém digitálního marketingu vám také poskytne více informací a možností ke zvýšení prodeje.

Služební vůz

Abyste mohli lépe oslovovat své zákazníky, poskytne vám VEIDEC služební vůz.

VEIDEC ve světě

Společnost VEIDEC je zastoupena v 23 evropských zemích a stále se rozrůstáme. Tady můžete vidět fotku z návštěvy českých a slovenských kolegů u nás ve Veberödu.

Obor firmy

Chemický průmysl

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní právník Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Tablet Teambuilding

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od VEIDEC

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista zákaznické podpory 🏆🌱 Smysluplná práce v týmu, který si zamiluješ! ✌️ Veidec není jen práce, je to styl!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - pomoz firmám přejít na zelenou 🌱. Rádi Tě vše naučíme!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - pomoz firmám přejít na zelenou 🌱. Rádi Tě vše naučíme!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - pomoz firmám přejít na zelenou 🌱. Rádi Tě vše naučíme!.