Vodafone Czech Republic a.s.

0 pozic Sledovat
Vodafone Czech Republic a.s. logo
Vodafone Czech Republic a.s.
Vodafone není jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě. Nabízíme telefonické i datové služby a jsme největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT). Jednotlivce i velké mezinárodní firmy propojuje Vodafone nejmodernějšími technologiemi. V České republice naše síť pokrývá přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v nezávislém testu společnosti umlaut.
Inovujeme a snažíme se tak podpořit technologickou revoluci v České republice

Jako nejmladší ze tří hlavních operátorů se vymykáme zaběhlým normám. Zároveň ale máme blízko k zákazníkům, kterým umožňujeme sdílet důležité životní momenty s blízkými lidmi. Proto se intenzivně zaměřujeme na zákaznickou péči a servis.

Na pracovním prostředí záleží

Proto u nás máme otevřené kanceláře bez pevných pracovních míst. Sednout si můžete tam, kam zrovna chcete. V budově máme kavárnu, posilovnu i místa, kde si během dne můžete odpočinout. A když zrovna nemáte schůzky, můžete pracovat z domova. Jsme přece digitální společností.

Ve Vodafonu si zakládáme na otevřené a přátelské firemní kultuře

Každý se u nás obléká, jak mu to vyhovuje, a všichni si tykáme, což dost usnadňuje komunikaci. V uvolněné atmosféře se problémy řeší bez zbytečného stresu a rychleji.Věříme v propojenou budoucnost

Jsme tu pro všechny. Neděláme mezi lidmi rozdíly, u nás mají všichni stejné šance.

Chráníme planetu a podnikáme udržitelně. Využíváme energii ze 100% obnovitelných zdrojů a do roku 2040 budeme uhlíkově neutrální.

Budujeme digitální společnost. Díky technologiím jsme si blíž a dokážeme tvořit fantastické věci.Doporučení jsou nejlepší vizitka

U nás se obklopíte profíky z nejrůznějších oborů. Podívejte se, jak to ve Vodafonu vidí oni:

www.vodafone.cz/kariera


Obor firmy

Telekomunikace

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní psycholog Fitness v kanceláři Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Vodafone Czech Republic a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přidejte se jako prodejce značkové prodejny a tvořte s námi budoucnost 👊 Vhodné i pro studenty / absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Prodejce značkové prodejny - pojďte k nám tvořit budoucnost! Vhodné i pro studenty / absolventy, na výběr více lokalit v Praze 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Javista Medior – měníme budoucnost, agilně a neformálně (3 dny HO, 2 dny naše moderní kanceláře na Stodůlkách).