VÚHŽ a.s.

0 pozic Sledovat
VÚHŽ a.s. logo
VÚHŽ a.s.
Jsme výrobně-obchodní firma, která profituje z úspěšných aktivit bývalého výzkumného ústavu založeného v roce 1948. Zaměstnáváme více než 300 pracovníků v šesti střediscích s různorodým zaměřením. Orientujeme se především na zahraniční trhy v oblasti speciální hutní výroby a dodávek automatizačních technologií pro tento průmysl. Naše produkty a služby však stále častěji nacházejí uplatnění také ve strojírenském, energetickém a automobilovém průmyslu.

ffeb773269da0cf7c224d3f33d80cfb0.png

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Stabilní firma Stravenky Vzdělávací kurzy

Novinky od VÚHŽ a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Dělník hutní výroby, válcíř kovů nebo rovnač?...stačí si jen vybrat!!! Frýdek-Místek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Baví Vás cestovat po světě? ✈️ Hledáme pracovníka do výzkumu a vývoje 🔬 - až 90 000 Kč a bonusy, vhodné i pro 🎓, Frýdek-Místek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Šikula, kterého nerozhodí žádný stroj 🦸 - OPRAVÁŘ / ZÁMEČNÍK Frýdek-Místek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Chemik laborant se zásaditými bonusy 🧪 - pružná pracovní doba, Frýdek-Místek, vhodné i pro 🎓.