VWR International, part of Avantor

0 pozic Sledovat
VWR International, part of Avantor logo
VWR International, part of Avantor
Již více než 100 let uvádíme vědu do pohybu, abychom vytvořili lepší svět.

Prostřednictvím našich 14,000+ nadšených pracovníků jsme se stali důvěryhodným poskytovatelem důležitých produktů a služeb pro zákazníky v oblasti biofarmacie, zdravotnictví, vzdělávání & státní správy, pokročilých technologií a aplikovaných materiálů.

Díky naší globální infrastruktuře přispívá práce našich týmů v mnoha částech světa a pozitivně ovlivňuje životy lidí.

Přidejte se k nám a pomozte nám najít nové cesty k vytvoření lepšího světa.  

Obor firmy

Farmacie a zdraví, Chemický průmysl, Prodej a obchod, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní právník Firemní psycholog Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Stravenky Výhodný mobilní tarif Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Rodilý mluvčí
čeština Rodilý mluvčí
ukrajinština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od VWR International, part of Avantor

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kontrolor/ka kvality do Stříbrné Skalice - máte smysl pro detail? 🕵️‍♂️ Vhodné i pokud zatím nemáte žádné zkušenosti (pouze ranní směna, pravidelné navyšování mzdy, čtvrtletní bonusy a mnoho dalších benefitů).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kompletace a štítkování v moderní budově ve Stříbrné Skalici - pouze ranní směna, pravidelné navyšování mzdy, čtvrtletní bonusy, dlouhodobá spolupráce a 5 týdnů dovolené 🙌 Vhodné pro každého, komu nechybí pečlivost a spolehlivost 🤝.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušeného Vedoucího výroby do moderního závodu ve Stříbrné Skalici 🧪 Uvádějte s námi vědu do pohybu. 🙌 Řízení týmu cca. 30 operátorů, stabilita, férový přístup, skvělý plat, asistenční program pro zaměstnance a mnoho dalších benefitů..