Wienerberger s.r.o.

0 pozic Sledovat
Wienerberger s.r.o. logo
Wienerberger s.r.o.
Již od roku 1819 vyrábíme trvale udržitelné a v praxi ověřené stavební materiály. Naše cihly značky Porotherm, střešní tašky Tondach, obkladové pásky Terca či cihlová dlažba Penter jsou již řadu let známé široké veřejnosti. Součástí skupiny Wienerberger jsou i zaměstnanci, kteří sdílí nadšení pro betonové produkty, vyrábí potrubní systémy nebo dodávají do našich cihelen strojní vybavení.

Jsme firmou s dvousetletou tradicí a patříme k technologickým špičkám oboru. Naše produkty již několik desetiletí ovlivňují trendy ve stavebnictví a stávají se inspirací pro ostatní výrobce a stavební profesionály.

Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy světa - pokud se týká spotřeby energií, souvisejících klimatických změn a udržitelného rozvoje. Samozřejmě přitom myslíme na zajištění kvality bydlení v souladu s trendy počátku 21. století. Za klíčové považujeme budování zdravého a dostupného bydlení. V tomto smyslu se naše společenská odpovědnost stává neoddělitelnou součástí našich každodenních činností.  

Wienerberger je založen na odhodlání, pracovitosti a dobrých nápadech našich zaměstnanců. Pomocí produktů přírodní povahy vytváříme trvalé hodnoty. 

Našim posláním je pomáhat lidem vytvářet jejich vysněný domov.

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Profesionální

Jak to u nás vypadá

Novinky od Wienerberger s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Technical Service – Connectivity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Firemní statik.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Customer experience manažer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sustainability Manager.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SAP Success Factors Expert.