Wikov

0 pozic Sledovat
Wikov logo
Wikov
Kdo jsme? Jméno Wikov se nacházíte ve strojírenství již více než 130 let. Přes 100 let jsme tradičním výrobcem ozubených kol a mechanických převodovek. Zkušenosti vytvářené a předávané z generace na generaci, moderní výrobní technologie a sehraný tým odborníků všech profesí, to vše nám dohromady umožňuje vyrábět špičkové produkty. Staňte se jedním z nás - těšíme se na Vás!

Ceníme si našich lidí. Tvoří kořeny naší společnosti.

Za kvalitou a úspěchem společnosti Wikov jsou nejen nejnovější technologie, ale hlavně naši špičkoví odborníci. Strojírenství považujeme za páteř české ekonomiky, proto vychováváme novou generaci strojařů a našim odborníkům nabízíme skvělé zázemí.

Chcete-li pracovat v perspektivních oborech, jako je obrábění kovů, výroba mechanických a průmyslových převodovek či ozubených kol, jste u nás vítáni. Společnost Wikov je známá především svojí stabilitou, skvělými pracovními podmínkami a řadou benefitů.

Naše společnosti naleznete po celé ČR - Wikov MGI v Hronově, Wikov Gear v Plzni, Wikov Sázavan ve Zruči nad Sázavou, Wikov Industry v Praze, Czech Orbital2 v Praze, Detail v Žirovnici. 

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Příspěvek na penzijní spoření Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Novinky od Wikov

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektový/á manažer/ka.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní manažer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales Manager.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Soustružník (konvenční stroje) - mzda až 45 tis. Kč + náborový příspěvek 30.000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Brusič na plocho a brusič na kulato - mzda až 50 tis. Kč + náborový příspěvek 30.000 Kč.