Worklio

0 pozic Sledovat
Worklio logo
Worklio
Worklio je mezinárodní společnost zabývající se vývojem softwarových aplikací. Náš hlavní produkt, je platforma mzdového softwaru pro společnosti v USA outsourcující řízení lidských zdrojů, mzdové účetnictví aj. Mimo to chystáme další produkty na poli HR pro globální využítí.

Náš stejnojmenný produkt (Worklio), je online software outsourcující řízení lidských zdrojů pro společnosti v USA. Umí spočítat výplaty, spravovat zaměstnancům jejich zdravotní a jiná pojištění, vyplňovat daňově formuláře a zaznamenávat jejich docházku i dovolenou.

Cílem Worklia je vybudovat moderní online aplikaci s lehce pochopitelným UI, která majitelům firem i jejich zaměstnancům minimalizuje čas strávený nad papírováním, a přitom jim poskytne všechny nástroje nutné k provozu firmy.

Nyní vyvíjíme i další HR platformu pro globální využití.

Obor firmy

Personalistika, HR, HRTech, SaaS, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Notebook Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Skvělý tým profesionálů Teambuilding Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí