Würth s.r.o.

0 pozic Sledovat
Würth s.r.o. logo
Würth s.r.o.
Světový lídr v oblasti montážní techniky, kompletní sortiment pro řemesla a průmysl.

Würth,spol. s r.o  je dceřinou společností celosvětově uznávaného koncernu Würth se sídlem v Německu.
Na českém trhu dodáváme produkty té nejvyšší kvality už více jak 25 let. Jedná se hlavně o servisní chemii, spojovací materiál, nářadí pro profesionály z oblasti strojírenství, stavebnictví, automobilového i dřevozpracujícího průmyslu.
Würth je progresivní společnost, která každým rokem roste v počtu svých zákazníků  i zaměstnanců.


Jednou z klíčových strategií Würth CZ je aktivní tvorba multikanálové obsluhy zákazníků, to znamená, že chceme naše zákazníky obsluhovat na co nejvíce místech je to možné – Obchodní zástupce, prodejny, Telesales a e-shop.
Přidejte se mezi 550 spokojených zaměstnanců naší společnosti. Staňte se součástí společnosti, která si zakládá na výborných výsledcích i na mezilidských vztazích.

KULTURA A UMĚNÍ VE SKUPINĚ WÜRTH

Zasedací místnost


"Umění, jako investice do lidí a nikoliv jako luxus."

Reinhold Würth, syn zakladatele naší společnosti, který podnik převzal už ve svých 19 letech, je vášnivým sběratelem a podporovatelem umění (o čemž si ostatně můžete přečíst více zde), proto jistě není divu, že má celá společnost Würth ke kulturním aktivitám blízký vztah.

V německých městech Künzelsau a Schwäbisch Hall Reinhold Würth otevřel svá vlastní muzea, v nichž se každý rok konají výstavy unikátních uměleckých děl světového významu. Umění je ale součástí i pracovního prostředí naší společnosti, a tak oživuje podnikovou kulturu a plní účel zlepšování kvality života a práce našich zaměstnanců.

V České republice funguje zároveň i jako galerie naše budova centrály v Mladé Boleslavi. Tím, jak tu umění působí na zaměstnance i návštěvníky, navazujeme na filozofii Reinholda Würtha, který říká, že umění je investice do lidí, nikoliv luxus.

ARCHITEKTURA

735c1ff56d463e618d79b8aa111bbace.jpg

Společnost Würth je svou architektonickou podobou budov charakteristická a nezaměnitelná. Ať už se její budova nachází v Německu, Portugalsku, Rakousku, Španělsku, Dánsku nebo v České republice, vždy byla její realizace svěřena do rukou zkušeným, renomovaným architektům, kteří koncept společnosti Würth přizpůsobili dané zemi. Jejich hlavním úkolem vždy je, aby výsledná budova vyjadřovala filosofii společnosti a zároveň souzněla se stylem typickým pro danou zemi. Přesvědčit se o tom můžete na naší centrále v Nepřevázce u Mladé Boleslavi.

OSOBNÍ KONTAKT SE ZÁKAZNÍKEM

Už od svých začátků buduje značka Würth blízké vztahy se svými zákazníky, což značí její rozsáhlá síť poboček a obchodních zástupců. V České republice je v současné době k dispozici 16 prodejen, na kterých jsou vždy připraveny k okamžitému odběru všechny důležité produkty z našeho sortimentu, a více než 450 obchodních zástupců, kteří neváhají za svými zákazníky osobně zajet a pomoci jim, kdykoliv je potřeba. Ti navíc mají odborné znalosti v oboru a dobře znají specifické problémy týkající se montážní a upevňovací techniky. Neváhejte nás kontaktovat a spojit se se svým obchodním zástupcem.

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Novinky od Würth s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - divize dřevo.