YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS

0 pozic Sledovat
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS logo
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS
Naše vize je být globálním dodavatelem palivových systémů. Firma YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. je součástí společnosti YAPP Automotive Systems Co., Ltd., která sdružuje firmy specializované na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových systémů v automobilovém průmyslu. Centrála naší mateřské společnosti sídlí v Yangzhou v Číně, kde máme největší zastoupení – přes deset poboček včetně vývojového centra. Další pobočky jsou rovněž v Indii, Rusku, Austrálii, USA a samozřejmě v ČR.


PŘIDEJ SE K NÁM DO YAPPU! 

Co můžeme nabídnout? Zajímavé finanční ohodnocení jednotlivých pozic, možnost růstu, ale i stabilitu zaměstnání, kartu Benefit + nabitou na 5 000 – 10 000 Kč/rok, osobní přístup – jsme firma s 216 zaměstnanci, bonus za práci v nepřetržitém provozu 3.000 Kč, Roční bonus – tzv. 13.mzda, na podzim se můžeme těšit na Podzimní bonus ve výši 30 – 40% měsíční mzdy, podpoříme i Vaši dovolenou a to bonusem 5 000 Kč atd. Nabízíme rozmanitost a počet bonusů a benefitů, z kterého si zajisté vybere opravdu každý.
Obor firmy

Auto - moto

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikář / Elektronik výrobních zařízení v automotive (100 000 Kč náborový příspěvek).