Yedoo

0 pozic Sledovat
Yedoo logo
Yedoo
Jsme Yedoo, výrobce koloběžek, a to již od roku 1998. Začínali jsme koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes když chcete jet vrcholný závod, dostanete od nás stroj, který vám ho pomůže vyhrát. Všechny naše produkty si sami navrhujeme a zároveň na nich jezdíme.

Jsme Yedoo, výrobce koloběžek, a to již od roku 1998.

Začínali jsme koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes když chcete jet vrcholný závod, dostanete od nás stroj, který vám ho pomůže vyhrát.

Všechny naše produkty si sami navrhujeme a zároveň na nich jezdíme.

Máme vlastní vývoj

Šéf Yedoo vývoje Kuba Bostl věnuje navrhování většinu svého pracovního i soukromého času a za každým modelem jsou stovky hodin příprav, přemýšlení a zjišťování potřeb mezi koloběžkáři. Až potom nastupují měsíce práce s počítačovými návrhy a testování prvních prototypů, dokud vše není maximálně jednoduché, odolné a nefunguje víceméně bez údržby.

Testujeme, i na vlastních dětech

Když vyvíjíme nové sedlo, můžete si být jisti, že zadečky všech našich dětí, i dětí našich sousedů si posedí na desítkách testovaných prototypů.

Koloběžky testujeme ve spolupráci se sportovci, lidmi kteří jezdí jen tak na pivo, i maminkami které na koloběžce jedou společně se svými dětmi. 

Na koloběžkách Yedoo jezdí lidé už ve 40 zemích světa

Tvarový a grafický design

Designer Jarek Juřica spolu se Zuzanou Lednickou a Ondřejem Kahánkem ze Studia Najbrt se společně starají jak o dokonalý tvar v každém detailu, tak o slušivý kabát ušitý na míru každému modelu.

Koloběžka Yedoo Wolfer tak například získala i prestižní ocenění Red Dot Award 2016 v kategorii produktového designu.

Powered by Froala Editor

Obor firmy

Ekonomika a podnikové finance

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Finanční bonusy Firemní sportovní tým Homeoffice Notebook Pet-friendly office Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Yedoo

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme kolegu na pozici Specialista zákaznické podpory a prodeje.