Yusen Logistics

0 pozic Sledovat
Yusen Logistics logo
Yusen Logistics
Společnost Yusen Logistics (Czech) s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a řadí se mezi přední poskytovatele logistických služeb. Téměř 600 zaměstnanců v 9 strategicky rozmístěných pobočkách s více jak 87 000 m² skladových ploch zajišťuje svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu, skladování, celní služby, distribuci, kontraktní logistiku a poradenství v logistice.

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvky na kulturu Stabilní firma Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Novinky od Yusen Logistics

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Jste kouč? 🧭 Pomáhejte kolegům s jejich kariérou! 🏅 Training Specialist Kolín - mzda až 45 000 Kč, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu a další fajn benefity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zajímáte se o logistiku a skladové procesy?📤 Management Trainee/Project Specialist - Kolín, mzda až 45 000 Kč, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu a další fajn benefity 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Specialista pro Helpdesk 💻 - nastartuj svoji IT kariéru 🚀 U nás můžeš růst v mezinárodním prostředí!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič vnitropodnikové dopravy (Shunt) - nástupní mzda 💰 38 000 Kč, pravidelná pracovní doba a fajn benefity 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior HR Recruiter.