ZP MV ČR

0 pozic Sledovat
ZP MV ČR logo
ZP MV ČR
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) působí na českém trhu již od roku 1992 a je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. . V současnosti pečuje o zdraví více než 1,3 milionu klientů. Má smlouvy s více než 27 tisíci, tedy se všemi nejvýznamnějšími, lékaři a zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) působí na českém trhu již od roku 1992 a je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi.  . V současnosti pečuje o zdraví více než 1,3 milionu klientů. Má smlouvy s více než 27 tisíci, tedy se všemi nejvýznamnějšími, lékaři a zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR. 

ZP MV ČR byla první na trhu zdravotního pojištění, která zřídila pozici ombudsmana – ochránce práv pojištěnců. Nabízí klientům bezplatnou nonstop konzultační službu Lékař na telefonu. Podporuje své klienty ve snaze o zdravý životní styl řadou příspěvků z fondu prevence a také zveřejňováním zajímavých informací, jak na korporátním webu, tak na stránkách www.zdravijakovasen.cz.

Jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi je držitelkou prestižního mezinárodního titulu Czech Superbrands 2018, 2019, 2020. Není pochyb, že ZP MV ČR je moderní, finančně stabilní organizace, pro niž platí: „Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.

Obor firmy

Pojišťovnictví

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy