UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Manažer/ka týmu monitoringu a analýzy tržních rizik - orientujete se v oblasti finančních rizik? Bavilo by Vás vést menší tým profíků? Získejte klíčovou, strategickou pozici, nadstandardní mzdu a spoustu ne/ tradičních benefitů.

Manažer/ka týmu monitoringu a analýzy tržních rizik - orientujete se v oblasti finančních rizik? Bavilo by Vás vést menší tým profíků? Získejte klíčovou, strategickou pozici, nadstandardní mzdu a spoustu ne/ tradičních benefitů.

Hezký den, kandidáte!

👉 Market risk, sledování a reporting tržních i likviditních aktivit, rozvoj jednotlivců a týmu. Vidíte se v tom? Jsou to oblasti, které Vás baví a chcete si v nich posouvat dál? 👈 To rádi slyšíme! Přesně někoho takového právě teď hledáme.

UniCredit asi představovat nemusíme. Místo toho Vám chceme říct, na čem si zakládáme. Klient je pro nás na prvním místě, a proto u nás pracují talenti, kteří jim dokážou poskytnout tu nejlepší péči. Proto chceme zaměstnancům dopřát příjemné pracovní prostředí a rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Více o tom, proč pracovat u nás se dočteš o pár řádků níže. 

 

Co je součástí práce Manažera/ky týmu monitoringu a analýzy tržních rizik?

📈 Řízení a rozvoj stabilního týmu 5 specialistů na finanční rizika.

📈 Vývoj a implementaci strategie řízení finančních rizik v Čechách a na Slovensku.

📈 Zefektivňování a inovaci procesů.

📈 Nastavení a řízení fungujících vztahů napříč lokální bankou i ostatními bankami a týmů ve skupině UniCredit.


Jste pro nás ten pravý/ ta pravá, pokud:

Máte zkušenost v seniorní roli v oblasti řízení rizik, tresury nebo asset and liabilities managementu, zkušenost s řízením týmu, byť jen na projektové bázi, je pro nás výhodou.

 Zvládnete vést odborné jednání v angličtině.

 Umíte využívat analytické nástroje (znalost SQL, R-studio apod. výhodou).

 Máte přirozený drive posouvat procesy, projekty, sebe i ostatní kolegy dál.

 Máte rád/a výzvy, nezalekne se zodpovědnosti a budete aktivně přispívat k fungování nejen Finančních rizik, ale i celé UniCredit Bank v Čechách a na Slovensku.

Jsme Ti praví i my pro Vás? Podívejte se, co vše u nás získáte.

📌 Budete součástí nadnárodní firmy, 4. největší banky na světe.

📌 Mzda podle Vašich znalostí a zkušeností, na které se s Vámi rádi dohodneme tak, abyste byl/a spokojený/á.

📌 Rozdělení práce mezi kancelář na Brumlovce a domov.🏡

📌 Možnost růst dále v rámci divize řízení rizik i mimo ni.

📌 Zahraniční pracovní zkušenosti v rámci skupiny UniCredit, pokud o ně budete stát. Například služební cesty do Itálie.

📌 Stravenky v hodnotě 145 Kč.

📌 Celkem 6 týdnů volna - 5 týdnů dovolené, sick days, 4 dny na regeneraci a k narozeninám od nás dostanete volno, ať si můžete svůj narozeninový den pořádně užít.

📌 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle Vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte.

📌 V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek a spousta dalších zajímavých akcí pro zaměstnance.

📌 Spoustu dalších ne/tradičních benefitů najdete na našich kariérních stránkách... co třeba běžecký klub s trenérem, nebo masáž na pracovišti? 💆‍♀️

 

Jdete do toho s námi? 🤝

Dejte nám o sobě vědět! Pošlete nám odkaz na Vás LinkedIn nebo Váš životopis a pár slov o sobě. V 1. kole budete mít skvělou příležitost vyzkoušet si pohovor s naším 👾 chatbotem. V 2. kole Vás čeká osobní setkání a úkol v rámci pohovoru.


Těšíme se na Vás!
Alžběta & UniCredit tým

Nabízíme

Úvazek

Forma spolupráce

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Firemní sportovní tým Firemní školka Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Osobní koučink Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Požadujeme

Jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

O nabídce

Úvazek

Lokalita

Praha

Poslední aktualizace nabídky

5. 2. 2024

Určeno pro

Kohokoliv
Mám zájem
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia logo

UniCredit Bank je mezinárodní banka s kořeny v Itálii a prvky italské kultury, jako třeba skvělá káva, jsou tu cítit na každém rohu. V současné době je čtvrtou největší bankou na českém trhu. Díky přátelskému prostředí a nadstandardním podmínkám pro zaměstnance a zam...

Podobné nabídky